MENU

Média

LIKO-S hned dvakrát na vlnách Českého rozhlasu

12. 12. 2016

Hned dvakrát jsme se objevili na vlnách Českého rozhlasu. V sobotu 10.12.2016 to byla obsáhlá reportáž o naší stavbě LIKO-NOE, v pondělí pak Jan Musil hovořil na stanici plus o problematice rodinných firem.

Rodinné firmy se v Česku stále nepodílejí na hrubém domácím produktu jako v jiných zemích, navíc mnohé z nich aktuálně řeší předání podniku další generaci. Jak zlepšit postavení rodinného byznysu u nás? Přesně to bylo náplní dopoledního programu na stanici Plus Českého rozhlasu. Kromě ministra Jana Mládka či Karla Havlíčka z Asociace malých a středních podniků a živnostníků v relaci vystoupil i Jan Musil z LIKO-Su.

Rozhovor s Janem Musilem si můžete stáhnout ve formátu mp3 zde.

Pořad v archivu iRadio, začátek na 10:10

 

Zkušený redaktorský tandem Markéta Ševčíková a Čestmír Klos z pořadu Natura na začátku prosince navštívili naši firmu a na rozhlasový mikrofon vyzpovídali Libora Musila a Martina Diviše. Téma bylo jasné – naše ekologická stavba LIKO-NOE, hospodaření s vodou a zelené stavebnictví.

Pořad Natura ke stažení ve formátu mp3 zde.

Pořad v archivu iRadio, začátek na 13.10

Libor Musil v představenstvu České rady pro šetrné budovy

Nechceme, aby se naše krajina proměnila v poušť a čeká nás proto změna celého stavebnictví. Abychom pomohli změnit tento sektor směrem k ekologičtějším stavbám, rozhodli jsme se zapojit se do dění i prostřednictvím České rady pro šetrné budovy. Před nedávnem se konala výroční schůze, kde byl pan Libor Musil zvolen do představenstva této rady. Panu Musilovi gratulujeme a věříme, že tento krok přispěje k tomu, aby nové stavby fungovaly v harmonii s přírodou.

Libor Musil

Libor Musil

Výroční schůze

Výroční schůze

Arch space LIKO noe amsp czech green building council zasedačka roku